Різдвяний концерт у Голосіївському благочинні

DSC_0357З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, за підтримки районної державної адміністрації та єпархіального відділу у справах сім’ї духовенство Голосіївського благочиння підготувало та провело різдвяний концерт для дітей з багатодітних сімей, дітей з інвалідністю та дітей сиріт.

На заході були присутні представники районної влади та громадських організацій. Голова сімейного відділу протоієрей Сергій Екшіян передав присутнім благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія. Благочинний протоієрей Павел Кирилов у своєму слові розповів про значення Різдва Христового для кожної людини та відповів на питання «В чому заключається радість Різдва?».

DSC_0317Творчі колективи недільних та музичних шкіл району виконали різдвянні колядки та твори українських і зарубіжних композиторів. Між номерами ведуча проводила вікторини на тему Різдва. Діти та батьки з великим задоволенням слухали піснеспіви та підтримували артистів гучними аплодисментами. Ведмідь та Попелюшка допомагали ведучій вести концерт та роздавали подарунки. Після завершення музичної частини дітям були врученні різдвяні подарунки.

Хочемо висловити велику подяку Голосіївській  державній адміністрації та колективу Будинку дитячої та юнацької творчості Голосіївського району за активну допомогу в організації концерту.

Дякуємо вихованцям Київської дитячої музичної школи № 38.  Ансамбль флейт «Bellissimo» (керівник- Дяченко Катерина Станіславівна)  —англійську колядку «We Wish You a Merry Christmas».  Хор учнів старших класів  «La Violetta» (керівник — Шафран Олена Олександрівна,концертмейстер — Арендаревська Олена Андріївна)  — Різдвяне попурі   на основі світових хітів.

Середню групу дитячого хору Культурно-просвітницького центру Троїцький «Свічадо» під керівництвом хормейстера Коваленко Татьяни Александровни та концертмейстера Працюк Богдана Михайлівні.

20180108_142825Церковному  дитячому хору «Радуйся» при храмі свв. Косми и Даміана Голосіївського району під керівництвом м. Наталії Мілешкіної.

Виконавцям Ірині Приходько та Веронікі Барило.

20180108_140958Музикантам Дмитру Водовозову та Марії Литюзі.

20180108_140538Православним скаутам.

Ансамблю віолончелістів.(керівник — Анастасія Антарова, концертмейстер — Олена Володіна)

20180108_135308Ведмідю та Попелющці, і багатьом іншим виконавцям.

Особлива подяка ведучій — Олені Богатирьовій, яка приклала багато зусиль для організації та проведенню концерта.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.