Громада Свято-Вознесенського храму продовжує святкування Воскресіння Христового добрими справами

viber image 2019-05-13 , 13.09.01У Голосіївському благочинні проведено низку заходів, присвячених Світлому Христову Воскресінню та Дню перемоги. Привітання та подарунки отримали комунальні підприємства району, пожежна частина, полк поліції особливого призначення, районна бібліотека, багатодітні родини.

viber image 2019-05-13 , 13.05.03Громада Свято-Вознесенського храму особливо привітала ветеранів Другої світової війни та ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи. На теріторії Голосіївського району києва проживають приблизно 700 участників бойових дій. Благочинний протоієрей Павел Кирилов та голова Ради ветеранів району Сергій Коропов разом з численними прихожанами завітали з подарунками та пасхальними піснеспівами у гості до героїв війни та праці. За чашкою чаю літні люди розповіли про буремні минулі роки та проблеми сьогодення, читали вірші, показували стародавні фото та власноруч написані картини.

viber image 2019-05-13 , 13.25.25Для багатодітних родин та інвалідів громада храму та волонтери руху «Парасолька» організували виїзд «на природу». Дітям і дорослим дуже сподобалися веселі ігри, шашлики та різноманітні смаколики. Неформальне спілкування, свіже повітря сприяє більш тісному об’єднанню православних людей.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.