Протоієрей Василій Стецяк прочитав лекцію студентам КНУ імені Т. Шевченка

10 квітня на запрошення кандидата філософських наук, доцента Кафедри релігієзнавства Філософського факультету КНУ імені Т. Шевченка Ірини Шавриної клірик Свято-Вознесенського храму, що на Диміївці, протоієрей Василій Стецяк прочитав лекцію для студентів-релігієзнавців.

8E9B3173-AD35-471A-8105-E986CF49BC51Отець Василій виступив перед аудиторією ІІІ курсу з темою «Воскресіння Христове як призма сприйняття бутя» в рамках предмета Буття і час як релігійна проблема.

На лекції також була присутня доктор філософських наук, доцент Ірина Кондратьєва.

Після лекції священик відповів на запитання студентів та викладачів, а також обговорив можливість більш тісної співпраці з кафедрою релігієзнавства КНУ імені Т. Шевченка.

Протоієрей Василій Стецяк прочитав лекцію студентам КНУ імені Т. Шевченка: 1 комментарий

  1. Проповеди Протоиерея Василия Стецяка в Демиевском храме всегда интересны. Я думаю, что слушать его было интересно и студентам КНУ им. Т.Г. Шевченко. Искренне рада за свой (в свое время закончила его) университет, за то. что пригласили его для прочтения лекции. С удовольствием буду читать его лекции на сайте, если такое сотрудничество с КНУ им. Т.Г. Шевченко продолжится.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.