Паніхида за загиблими міліціонерами

Працівники полку міліції громадської безпеки особливого призначення  ГУМВС України в місті Києві Христенок Ю.В. та Романенко Ю.В. 04.05.2015 перебуваючи в складі групи швидкого реагування під час несення служби на вул. Мілютенка, 24 в місті Києві здійснювали переслідування автомобіля, який підходив по орієнтуванню, зловмисників що скоїли розбійний напад. Близько 02.15 год. службовий автомобіль ГШР був обстріляні з автоматичної зброї. В наслідку чого, від отриманих поранень (вогнепальні поранення голови) Христенок Ю.В. та Романенко Ю.В. загинули на місці події.

P1550284Кожного року в цей день, особовий склад полку, пенсіонери та друзі, які пам’ятають бійців, що віддали життя за мир та спокій на вулицях міста Героя – Києва приходять до підрозділу та на могилу, щоб вшанувати пам’ять загиблих працівників.

У Романенка Юрія залишилося троє дітей (двоє шкільного віку) у Христенка Юрія один.P1550273

Підрозділ всіляко допомагає сімям та родинам загиблих товаришів.

4 травня, духовенство Голосіївського благочиння відвідало Полк міліції громадської безпеки. Прот. Павел звершив паніхіду по загиблими воїнами. В своєму слові священник підкреслив, що в тяжкі моменти життя Бог дає людині сили для здійснення  своїх службових обов*язків.  Георгій Христенко та Георгій Романенко поклали свої життя за мирних людей і виконали головну заповідь про любов до ближніх.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.