А якщо серед них Христос?

unnamed (2)З того часу, як працює пункт обігріву, Свято-Вознесенський храм стали відвідувати більше нужденних та бездомних. Приходить стільки людей, що не вміщуються в кімнаті обігріву і доводитися багатьох годувати на вулиці. Як відомо, людські можливості не безмежні і перед громадою постало питання, де брати продукти для годування бідних?

unnamed (5)Настоятель храму звернувся з проханням до наших волонтерів і помічників зменшити порції і скоротити час роздачі їжі, щоб більш економно витрачати наявні продукти. У відповідь почув слова, які змусили задуматися і нагадали про найважливішу місії Церкви: «А якщо сьогодні серед тих, хто просить, прийде Сам Христос?». І, як видимий знак Божественного Промислу, нашому храму були передані необхідні продукти.

unnamed (6)Ми дякуємо голові Синодального відділу УПЦ з соціально-гуманітарним питанням протоієрею Владиславу Діханову і його помічнику ієрею Павлу Кузнецову за овочі, крупи, цукор загальною вагою 400 кг. Висловлюємо також подяку протоієрею Владиславу Софійчуку і р.Б. Ксенії Зозулі, а також багатьом нашим парафіянам, які внесли і вносять свою лепту в годування нужденних.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.