За участю районної влади отець Павел освятив дніпровські води

unnamed (25) З благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія та за ініціативи адміністрації Голосіївського району, духовенство і парафіяни Голосіївського благочиння взяли участь у святкуванні Хрещення Господнього на березі Дніпра в районі Жукова острова. Уже традиційно, благочинний протоієрей Павел звершив Велике освячення води.

unnamed (27)В цьому році помолитися, взяти святу воду і зануритися у Дніпро зібралося багато народу. Священик розповів про свято і, зокрема, сказав: «Сьогодні Господь своєю плоттю увійшов у води річки Йордан і освятив все єство вод. Вода преобразилася і набула життєдайної сили. Сьогодні кожен може доторкнутися до Живого Бога і відчути на собі чудесний вплив водохресної води».

unnamed (38)Після освячення багато присутніх занурилися у дніпровські води, а всі, хто залишилися на березі, насолодилися церковними співами. Адміністрація району на чолі з Наталією Володимирівною Бондар організували свято біля води на високому рівні: були підготовлені роздягальні, простирадла і рушники, гарячі напої. Також організовано чергування лікаря і, звичайно, працювали співробітники МНС на чолі з керівником районної служби В’ячеславом Ігоревичем Кисельовим.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.