Вже кілька тижнів при Свято-Вознесенському храмі працює пункт обігріву для безпритульних

IMG_20170111_123341Кожного дня до Свято-Вознесенського храму приходять поїсти 25-30 бідних людей, деякі з них заходять до пункту обігріву, якій працює з 8.00 до 20.00 без вихідних. За два тижні більше 90 безхатченків скористалися можливістю відігрітися, поїсти гарячої їжі та випити чаю.

IMG_20170111_123827Чотири людини отримали першу медичну допомогу, один з яких через важку хворобу ніг регулярно звертається до наших працівників. Бідні люди довіряють парафії і мають можливість не тільки трохи відпочити, але й помолитися. Духовенство храму спілкується з безпритульними, підтримує їх матеріально і духовно. По прогнозу буде коротке потепління, а потім — знову морози, і у нашого працівника Володимира, якій безпосередньо опікується годуванням бідних, буде багато роботи.

Треба зазначити, не всі прихожани задоволені, що до храму приходять люди сп’янілі та брудні, молоді хлопці, які б могли працювати. Але вся історія Церкви Христової — це подвиг милосердя та служіння людям без винятку. Хто може взяти на себе відповідальність і бути своєрідним фільтром на порозі храму: ти — п’яниця і наркоман, іди замерзай, а ти — добропорядний «бомж», заходь, грійся?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.